Skip to content
Czerwiec 15, 2010 / blogmlodejpary

Organizacja wesela w restauracji – na co zwrócić uwagę

Organizując wesele w restauracji mamy kilka bardzo istotnych kwestii, na które trzeba zwrócić uwagę przed samym wyborem sali weselnej.

Wybierając salę wyobraźmy sobie jak nasze wesele będzie tu wyglądać. Czy są rzeczy, elementy wystroju, które będą nam przeszkadzać? Źle wyglądać na zdjęciach? Dotyczy to również rozmieszczenia i położenia sali – czy nie jest za wąska i za długa, czy goście będą mieli gdzie wyjść, przewietrzyć się, zapalić papierosa. Jakie jest wejście – czy zdjęcia na powitanie będą wyglądać ładnie, czy korytarz pasuje wystrojem do sali, itd. Warto, przed podpisaniem umowy poprzeglądać zdjęcia z wesela na danej sali w internecie. Być może uda nam się też znaleźć jakieś filmy na youtube. Można też wybrać się którejś soboty i popodglądać jak bawią się goście i jak całość wygląda.

Nam sala od razu przypadła do gustu i podpisaliśmy umowę prawie nie zastanawiając się. Niestety później okazało się, że taki szczegół jak lampa na suficie może psuć niektóre zdjęcia. Oczywiście nie była to katastrofa, ale mały niesmak pozostał.

Reklamy

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: